Šī gada jūlija otrajā pusē I.Kozakēvičas LNKBA Namā rīkotais cikla “Trīs lieli mākslinieki” otrais un trešais koncerts bija atšķirīgas, taču, tajā pašā laikā, pēc struktūras lielā mērā viņi bija līdzīgi.
Aktīvi tika izmantota proza, dzeja, bardu dziesmas un rūpīgi atlasītie video materiāli. Pirmā programma bija veltīta ar Rīgu zināmā mērā saistītā dzejnieka, dziedātāja, aktiera Vladimira Visocka 85. jubilejai.

Kā zināms, savā laikā viņa koncerti notika Latvijas galvaspilsētā, Visockis arī filmēts Rīgas studijā. Bet Jūrmalā, baudot tās skaistumu un mieru, viņš atpūtās ar sievu Marinu Vladi. Jāpiebilst, ka Rīgā, Lomonosova ielā 1, ir uzstādīts viņa bareljefs, kura autors ir Jānis Strupulis.

  1. jūlija koncerts saucās “Viņu atceras”. Rafi Haradžanjans runāja par šī daudzveidīgā cilvēka radošuma galvenajām līnijām. Uz ekrāna bija dokumentālie kadri (tos programmai sagatavoja aktīviste Ludmila Bičkova)/ Dziesmas izpildīja Jūlijas un Pāvela Daukštes duets. Īpaši labi tie izskatās pēc stāsta par Marinu Vladi. Nosauktais duets muzicēja ar entuziasmu, lieliski izjūtot publiku. Kā labu Visocka dziesmu pazinēju sevi parādīja rīdzinieks, bards Vladimirs Novikovs, kuram pievienojās Sergejs Strašņenko. Jāuzsver, ka, nezaudējot emocionalitāti, mākslinieki labi izrunā tekstu, artikulē. Visocka dziesmās tas ir svarīgi. Izpildītāju loma bija nozīmīga arī nākamajā programmā 30.jūlija, kuras nosaukums bija “Inteliģentākais santehniķis”. Tā bija veltīta slavenajam Rīgas rakstniekam un bardam Vjačeslavam Soldatenko – lasītāji viņu pazīst ar pseidonīmu Slava Se. Diemžēl Slava Se kļuva par pandēmijas upuri un nomira Rīgā pirms diviem gadiem. Viņa ironiskos stāstus ar brīnišķīgu humora izjūtu duetā lasīja aktieri Vadims Grosmans un Natālija Ščeglova (tos mūsu organizācijas klausītāji pazīst un mīl). Pēc prof. Haradžanjana komentāriem atkal parādījās bardi. Bēt tagad citi – Vladimirs Soļars, Sergejs Stepaņenko un Aleksandrs Beknazarovs. Pēdējais, kā izrādījās, bardu duetā, ar Slavu Se uzstājās pat Spānijā un Francijā. Ikviens no bardiem, kurš tajā vakarā bija uz LNKBA Nama skatuves, labi jūt publiku, kaut viņi arī atšķiras ar savu radošo izskatu – kas ir pievilcīgs. Nobeigumā jāsaka, ka visu koncertu ciklu varam droši attiecināt uz I.Kozakēvičas LNKBA mākslinieciskajiem sasniegumiem.