Aicinām pieteikties otrajam projektu pieteikumu konkursam “Kultūrorientācijas kursi un iekļaušanās pasākumi Ukrainas civiliedzīvotājiem”  Konkursa mērķis ir noteikt atbilstošus projektus, kuru īstenošana sniegs būtisku ieguldījumu, lai nodrošinātu kultūrorientācijas kursu un/vai iekļaušanās pasākumu pieejamību Ukrainas civiliedzīvotājiem, kas ir bērni pirmsskolas vai vispārējās izglītības apguves vecumā (1.-12. klase), visos Latvijas reģionos.
Projektos atbalstāmās aktivitātes – kultūrorientācijas kursi un pasākumi ar uzsvaru uz latviešu valodas lietojamību un apmācību atbilstoši mērķa grupas vecumam, kā arī citas aktivitātes, kas sekmē Ukrainas civiliedzīvotāju, kas ir bērni pirmsskolas vai vispārējās izglītības apguves vecumā (1.-12. klase), iekļaušanos Latvijas sabiedrībā.
 Projektu pieteikumu iesniedzēju ērtībai 2024. gada 13. jūnijā plkst. 13.00 tiešsaistē notiks informatīvais seminārs, kur projektu pieteicējiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus pirms projektu pieteikuma iesniegšanas, kā arī uzzināt būtiskāko informāciju par MAP lietošanu. Vairāk informāciju par semināru un konkursu meklē šeit: https://www.sif.gov.lv/…/izsludinata-pieteiksanas…
Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir līdz 2024. gada 25. jūnija plkst. 23.59.