9. un 10. jūnijā ar baltkrieviem runāsim par baltkrieviem festivālā LAMPA Cēsīs. Kopiena “FreeBelarus” aicina uz diskusiju “Starp draniki un kartupeļu pankūkām: baltkrievu kopienas identitātes recepte”. Diskusijas laikā dažādu paaudžu baltkrievi kopā ar latviešiem spriedīs par to, kas īsti ir 21.gadsimta baltkrievs un vai ir pienācis laiks veidot jauno baltkrievu identitāti. Vai identitātei pietiek ar to, ka zina baltkrievu valodu un bez kļūdām var atrast kartupeļus citā valstī, no kura būs vislabākie draniki? Diskusijā piedalīsies Latvijas Baltkrievu kultūras biedrības “Svitanak” biedri.

Festivāls LAMPA ir atvērta platforma, kuras saturu veido vairāk nekā 300 organizācijas un privātpersonas, kas kopīgiem spēkiem veido vietu, kur brīvā gaisotnē iespējams pārrunāt sabiedrībā aktuālus jautājumus. Ieeja bez maksas!

Festivālā LAMPA 9. un 10. jūnijā 55 norises vietās notiks vairāk nekā 300 pasākumu, tostarp pasākums bērniem un diskusijas angļu valodā. Festivāls LAMPA ir vieta, kur var ierasties ar ģimeni un pavadīt tur visu dienu. Lai apmeklētājiem būtu vieglāk nokļūt festivālā, uz Cēsīm kursē īpašs vilciens.

Tiekamies vienā no burvīgākajām Latvijas pilsētām!

⏰️ 10.jūnijs – 12:30 – 13:30

📍Siže #15 Spuldze Cēsu pils parka teritorijā.

https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/2270