Svinot Dzimtās valodas dienu, biedrība “Dialogu Nams” sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) aicina uz pasākumu “Kopā ar latviešu valodu – latviešu valodā”. Pasākums notiks 2017. gada 24. februārī plkst. 12.00 Nevalstisko organizāciju namā Rīgā, Ieriķu ielā 43 a.

 Kopā pulcēsies vairāk nekā 20 dažādu tautību pārstāvju, kas lasīs dzeju un dziedās dziesmas latviešu valodā. Pasākuma mērķis ir pievērst uzmanību latviešu valodas lomai un nozīmei savstarpējā saziņā, rosināt apgūt latviešu valodu, iepazīt un popularizēt Latvijas kultūru, iedrošināt iedzīvotājus aktīvi iesaistīties valsts sociokultūras procesos. Dalībnieku vidū – jaunieši un pieaugušie no Japāna, Turcija, Lietuva, Nepāla, Azerbaidžāna, Krievija, Afganistāna, Dienvidkoreja, Kirgizstāna, Indija, Tadžikistāna, ASV, Brazīlija un Ķīnā. Ar Rīgas pašvaldības atbalstu pasākums notiks NVO namā, Ieriķu ielā 43a, Rīgā.

Lūdzu, piesakieties dalībai, aizpildot reģistrācijas veidlapu šeit, vai arī rakstot uz e-pasta adresi info@dialogunams.lv Neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pasta vai zvaniet +371 22131303 Reģistrācija: www.valodavieno.lv/registration
Facebook Reģistrācija: https://www.facebook.com/events/1834768136803587/