Nedēļas nogalē (17.09) Rīgā Itas Kozakevičas Latvijas Nacionālo kultūras biedrību asociācijas Namā tika atklāta allažnieces Vijas Vāveres pirmā fotoizstāde “Latvija. Ar mīlestību.”

V. Vāvere ir dzimusi rīdziniece, bet mūža lielākā daļa viņai pagājusi Allažos. Nu jau septiņus gadus viņa šeit ir pagasta pārvaldes vadītāja… Sociālajos tīklos V. Vāveres fotogrāfijās iemūžinātās dabas ainavas ieraudzījis arī Latvijas Nacionālo kultūras biedrību asociācijas priekšsēdētājs Rafi Haradžanjans un uzaicinājis savas bildes izstādīt asociācijas namā Rīgā. Pēc zināma pārdomu laika Vija piedāvājumam piekritusi, lai gan tikai tagad esot tā īsti sapratusi, ko nozīmē gatavoties izstādei. “Taču Nacionālo kultūras biedrību nams ir ļoti piemērot vieta izstādei, jo skaistā daba tuvplānā labi papildina šīs ēkas būtību un saturu, jo te pulcējas cilvēki, kas Latviju uzskata par savām mājām,” uzsver V. Vāvere. “Vienīgais, ko es varu sacīt cilvēkiem, kas skatīsies manas fotogrāfijas: tik ilgi no rīta neguliet, jo tad jūs neredzēsiet, cik vasaras rītos skaisti lec saule, kā ceļas migla virs ūdeņiem. Arī Latvijas saulrieti ir ne mazāk krāšņi kā Spānijā. Tie ir mirkļi, kas citreiz mums paskrien garām, bet citreiz tiem vienkārši nepievēršam uzmanību,” teic Vija. Tiesa, fotografējot meža zvērus, gan esot vajadzīgas divas lietas – liela pacietība un veiksme.

http://www.aprinkis.lv/sabiedriba/cilveki-musu-lepnums/item/33284-vija-vavere-allaznieki-dzivo-skaistakaja-vieta-latvija

На Слокас, 37 в Доме АНКОЛ 17.09.2016 в дружеской, согретой сердечностью атмосфере открылась выставка цветных фотографий Вии Вавере, жительницы Аллажи – вернисаж посвящен Латвии и запоминается душевностью и теплым взглядом на родной край. Выставку можно смотреть  до 20-го октября. По будним дням – с 12.00 до 19.00, по выходным – с 12.00 до 14.00. Вход свободный.

Лого 2LOGO ANKOL

%d0%b2%d0%b8%d1%8f