1. jūnijā I.Kozakēvičas LNKBA tradicionālā festivāla “Pavasara avots – vasara”, 2021 ietvaros Asociācijas Namā parkā veiksmīgi tika rīkota rīdzinieces Auroras Irbes dzejoļu un dziesmu plaša programma. Koncerts tika noorganizēts vakarā pūse, saule kļuva mierīgāka un dziedāja putni. Par to ir skumji runāt, bet pagājušā gada pašās beigās Aurora aizgāja mūžībā – viņai bija 87 gadi. Koncerta nosaukums In memoriam. Bet viņam bija dažādas emocionālās krāsas. Un tas bija pievilcīgs auditorijai. Aurora mīlēja mūsu māju, bija izteikta sabiedriskā aktīviste. Viņa ne reizi vien ar entuziasmu, dzīvespriecīgi un muzikāli izpildīja savas programmas Asociācijas zālēs. Šoreiz atkal bija sirsnīgi, izteiksmīgi un, kas arī ir svarīgi, konstruktīvi.

Paldies dzejnieces kolēģiem un draugiem, īpaši programmas vadītājām Natālijai Lisjakovai un Andželai Gasparjanai! Piemiņas vakara beigās pateicības vārdus izteica dzejnieces meita un mazmeita.

P.S. Dalībnieku vidū bija Natālija Beļskaja, Ivans Kuncevičs, Valentīna Gņatjuka, Jeļena Guseva, Jūrijs Kulamovs, Tamara Jermolajeva, Marija Žitininkina.