Kā uzlabot jauniešu dzīves kvalitāti? Pirmdien, 14.maijā, plkst. 10.30 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā notiks konference, kas veltīta jauniešu nodarbinātības un dzīves kvalitātes veicināšanai Latvijā.

Pasākuma mērķis ir piedāvāt Latvijas valdībai konkrētus risinājumus, kā veicināt jauniešu iesaistīšanos darba tirgū, sekmēt viņu karjeras izaugsmi, kā arī nodrošināt labvēlīgus dzīves apstākļus ģimeņu nodibināšanai un dzīvei Latvijā.

Konferencē piedalīsies Labklājības ministrijas, Nodarbinātības valsts aģentūras, Latvijas Bankas, darba devēju un arodbiedrību, kā arī studentu organizāciju pārstāvji. Neklātienē ar videokonferences starpniecību piedalīsies arī Līdsas Universitātes profesors, jauniešu veselības speciālists Alans Vaits (Alan White).

„Latvijas valstij būtiskākais uzdevums ir apturēt mūsu cilvēku, īpaši jauniešu izceļošanas vilni uz ārvalstīm, meklējot labākus apstākļus savas dzīves veidošanai. Šo problēmu ir apzinājusies arī Eiropas Komisija, kuras priekšsēdētājs Žozē Manuels Barrozu gada sākumā nosūtīja vēstuli Latvijas Ministru Prezidentam Valdim Dombrovskim ar aicinājumu izstrādāt īpašu pasākumu plānu jauniešu bezdarba mazināšanai Latvijā. Mūsu rīkotās konferences mērķis ir palīdzēt valdībai meklēt risinājumu jauniešu nodarbinātības un dzīves kvalitātes veicināšanai,” uzsver Eiropas Parlamenta deputāts un sabiedrības domas attīstības centra „Domā!” biedrs Roberts Zīle.

Plašāk: www.europarl.lv

Reģistrācija dalībai pasākumā: info@thinkfoundation.eu vai tel. 67085445

Ar cieņu,
Jolanta Bogustova
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
Tel.:+371 67085461
Fax.:+371 67085470
www.europarl.lv
www.europarl.europa.eu