Valsts prezidenta kanceleju no šī gada 5. augusta vadīs Andris Teikmanis, kurš līdz šim ir Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Amerikas Savienotajās Valstīs. 

Darbu Valsts prezidenta padomnieka nacionālās drošības jautājumos turpina Jānis Kažociņš. Vēstniece Solveiga Silkalna strādās par Valsts prezidenta padomnieci ārlietās. Savukārt Jānis Pleps, līdzšinējais Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomnieks un Latvijas Universitātes docents, turpina darbu kā Valsts prezidenta padomnieks tiesību politikas jautājumos. Līdzšinējā Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece tiesu jautājumos, Latvijas Republikas pārstāve Eiropas Savienības Tiesā un Latvijas Universitātes asociētā profesore Irēna Kucina ir Valsts prezidenta Egila Levita padomniece tiesiskuma un ES tiesību politikas jautājumos. Valsts prezidenta padomnieks ekonomikas jautājumos vēl pievienosies Valsts prezidenta komandai.

Valsts prezidenta padomniece saziņai ar sabiedrību ir bijusī Latvijas Institūta direktore Aiva Rozenberga. Valsts prezidenta padomniece modernas valsts un ilgtspējības jautājumos ir Eiropas Latviešu apvienības vadītāja Elīna Pinto (nepilna slodze), savukārt padomniece informatīvās telpas un digitālās politikas jautājumos – ārlietu un drošības politikas eksperte Ieva Ilvesa (nepilna slodze), kas iepriekš bijusi Aizsardzības ministrijas Nacionālās kiberdrošības politikas koordinācijas nodaļas vadītāja. Valsts prezidenta ārštata padomnieks viedo tehnoloģiju jautājumos ir bijušais Latvijas vēstnieks Francijā Rolands Lappuķe. Savukārt, Latvijas Jauno zinātnieku apvienības valdes priekšsēdētāja Ieva Siliņa ir ārštata padomniece zinātnes un izglītības politikas jautājumos. Jurģis Klotiņš ir ārštata padomnieks vēsturiskās atmiņas un piederības jautājumos.

https://www.president.lv/lv/jaunumi/zinas/valsts-prezidenta-darbiba-tiks-akcenteti-tiesiskuma-un-modernas-valsts-darbibas-virzieni-25799