Jaunajā gadā aicinām ciešāk sadarboties ar I.Kozakēvičas Asociāciju. Ar dažāda veida iniciatīvām un radošām idejām nāciet uz mūsu skaisto un lielo namu Slokas ielā 37. Aktīvāk un auglīgāk izmantojiet tās plašo potenciālu: gan radošo, gan materiālo. Mēs dosim jums iespēju uz izdevīgiem nosacījumiem izmantot nama telpas. Šeit ir trīs dažāda izmēra zāles, kurās var organizēt dažāda veida pasākumus: foto un gleznu izstādes, grāmatu prezentācijas, koncertus, bērnu svētkus, mēģinājumus, kā arī dzimšanas, kāzu, vai atceres dienas. Asociācijas radošie kolektīvi un solisti (krievu, poļu, čigānu, ukraiņu, moldāvu, ebreju, uzbeku, tatāru utt.) labprāt gatavi piedalīties jūsu vakaros, papildinot tos ar dažādiem priekšnesumiem.

Jūsu rīcībā uz līguma pamatiem piedāvājam arī mājīgus ofisa telpas. Laipni lūdzam gleznotājus, muzikālus kolektīvus, tūristu, valodu un apdrošināšanas firmas, datoru speciālistus, dažādu specialitāšu pedagogus. Ar prieku redzēsim pie sevis mini kafejnīcu. Bez tam, varam pie sevis glābāt jūsu arhīvus.

Īpaši vēlamies atzīmēt, ka mūsu māja atrodas brīnišķīgā parkā, kuram piemīt gan skaistums, gan miera aura. Turpat, tieši pie nama, atrodas auto stāvvieta, kuru mūsu apmeklētāji var lietot bez maksas!