Latvijas Kultūras ministrs Ints Dālderis pēc I.Kozakēvičas Latvijas Nacionālo Kultūras biedrību Asociācijas ielūguma apmeklēja tās namu Slokas ielā 37 ar iepazīšanās vizīti š.g. 7. oktobrī.

kulturas_ministrs_i_dalders

Ministra kungam par Asociācijas darbību, mērķiem un jaunumiem pastāstīja Valdes priekšsēdētājs profesors Rafi Haradžanjans un asociācijas dažādu biedrību pārstāvji, kuri jau no paša rīta gaidīja viesi nacionālajos tērpos. Asociācijā ministrs apskatīja trīs dažādas gleznu izstādes, bija visos biedrību birojos, kuri atšķirīgi noformējumu ziņā, t.i. katrs savā nacionālajā stilā. I.Dālderis noklausījās arī koncertnumurus, kurus sniedza nacionālo kultūras biedrību pārstāvji. Un, galvenais, parunāja ar LNKBA aktīvistiem par to tradīcijām un aktuālajām darba problēmām.

Ints Dālders asociācijā

Tikšanās gaisotne bija ļoti viesmīlīga, atklāta un draudzīga. Kopā ar Dāldera k-gu bija atbraukusi arī Dagmāra Prīberga – KM referente, kuru labi pazīst Asociācijā. Tikšanās laikā viesi tika uzaicināti uz VII Mazākumtautību mākslas festivāla „Vienoti dažādībā” atklāšanas koncertu, kas notiks 28.11.09. Rīgas Sv.Pētera baznīcā.