Mūsu nama Slokas 37 zālē, otrajā stāvā ir atvērta foto izstāde (grupas vadītājs Boriss Graps), kura veltīta baleta kustībai un plastikai. Bija nofotografēti bērni no Allas Saharovas Rīgas baleta studijas, kuri 30. maijā piedalījās izstādes atklāšanas ceremonijā. Lielu interesi izraisīja arī jauno gleznotāju un skulptoru darbu izstāde, kura darbojās Lielajā zālē un bija sagatavota sadarbībā ar J.Rozentāla Mākslas vidusskolas kolektīvu. Šai sadarbībai ir jau pastāvīgs raksturs.

Daudz dalībnieku un klausītāju sasauca arī koncerts no cikla “Assorti” – tajā ar lielu aizrautību un fantāziju piedalījās bērni, dažādu I.Kozakevicas LNKBA biedrību pārstāvji. Daži no tiem – nacionālos kostīmos. Koncerts notika Lielajā zālē 31. maijā un bija veltīts Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai (atbildigā persona – Žanna Milova).

Tajā dienā notika arī svinīgs koncerts (dzejoļi, dziesmas, dejas) arī Armēņu svētdienas skolā (Raiņa bulv. 8), kuru vadīja skoltājai Ofēlija Sarkisjana un Suso. Pasākums bija veltīts macību gada nobeigumam.

Kopā ar Polijas Vēstniecību Latvijā un Rīgas pazīstamiem skulptoriem Asociācijas Valdes locekļi Rafi Haradžanjans un Vanda Krukovska apsprieda I.Kozakevičas pieminekļa kapos restauracijas darbu jautājumus. Tika iezīmetas perspektīvas un to atrisināšana.

Daudzie Asociacijas aktīvisti klausitāju lomā ar prieku piedalījās klasiskās mūzikas koncertā (viesi no Polijas Malgozata Panko – mecosoprāns, Irina Bogdanoviča – klavieres), kuru sakarā ar komunisma sabrukuma 20.gadadienu organizēja Polijas Vēstniecība Latvijas biedrības Zelta zālē.

Kopā ar UNESCO Nacionālo komisiju un Latviešu valodas apguves valsts aģentūru (LVAVA), LNKBA aktīvisti darbojās pie projekta “Pasaku tilts” īstenošanas. Pēdējā sēde notika 12. jūnijā LVAVA telpās. Tajā dienā Armēņu Apustuliskās baznīcas teritorijā notika armēņu kopienas locekļu tikšanās ar viesi no Erevānas – Armēnijas Konstitucionālās tiesas priekšsēdētāju Gagiku Harutjunjnanu, kurš atnāca kopā ar saviem Latvijas kolēģiem. Saruna bija interesanta, saturīga un notika siltā atmosfērā.

27. jūnijā LNKBA mājā un tās teritorijā Tataru-Baškiru b-ba “Čišme” plāno rīkot “Sabantuju” – savas tautas lielos vasaras svētkus.