Biedrība „Dialogu Nams” sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) aicina Tevi uz pasākumu „Kopā ar latviešu valodu – latviešu valodā”, kurš norisināsies 24. februārī plkst. 12.00 Nevalstisko organizāciju (NVO) namā. Kopā pulcēsies dažādu tautību un kultūru cilvēki, lai dziedātu dziesmas un lasītu dzeju. Un to visu darītu tikai latviešu valodā.

Pasākuma mērķis ir pievērst uzmanību latviešu valodas lomai un nozīmei savstarpējā saziņā, rosināt apgūt latviešu valodu, iepazīt un popularizēt Latvijas kultūru, iedrošināt iedzīvotājus aktīvi iesaistīties valsts sociokultūras procesos.

Vairāk nekā 20 dažādu tautību pārstāvju lasīs dzeju un dziedās dziesmas latviešu valodā. Dalībnieku vidū – bērni, jaunieši un pieaugušie no ASV, Brazīlijas, Gruzijas, Irākas, Spānijas, Krievijas, Lietuvas, Tadžikistānas, Turcijas, Ķīnas, Nepālas, Dienvidkorejas, Azerbaidžānas, Uzbekistānas, Vācijas un Ukrainas.

AICINĀM PIETEIKTIES DALĪBNIEKUS, KURI VĒLĒTOS LASĪT DZEJOĻUS. (Pasākums notiks 2017. gada 24. februārī plkst. 12.00 NVA namā Rīgā, Ieriķu ielā 43 a.)

PIEDALIES DZIESMU UN DZEJAS PASĀKUMĀ!

Īpaši gaidīsim:

– ieceļotājus ārvalstniekus, kas apmetušies Latvijā uz pastāvīgu dzīvi (t. sk. bērnus un jauniešus),

– bērnus un jauniešus no etniski jauktām ģimenēm.

Pasākumā varēsit:

– noskaitīt mīļāko dzejoli latviešu valodā vai

– nodziedāt dziesmu latviešu valodā.

Lūdzu, piesakieties dalībai, aizpildot reģistrācijas veidlapu šeit,

vai arī rakstot uz e-pasta adresi info@dialogunams.lv (norādiet savu vārdu, iepriekšējās dzīvesvietas valsti un kontaktinformāciju – tālruņa numuru saziņai, e-pasta adresi).

Pēc reģistrācijas un dalībnieku atlases ar Jums sazināsies projekta koordinators, lai detalizētāk informētu par pasākuma norisi.

Katram dalībniekam būs iespēja konsultēties ar latviešu valodas speciālistu, kurš palīdzēs izvēlēties dzejoli, sniegs nepieciešamo informāciju par dzejoļa autoru un iemācīs nolasīt dzejoli.

Pasākumu atbalsta Latviešu valodas aģentūra (LVA), Rīgas pilsētas pašvaldība.

Ar Rīgas pašvaldības atbalstu pasākums notiks

NVO namā,

Ieriķu ielā 43a,

Rīgā

Neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pasta adresi info@dialogunams.lv vai zvaniet +371 22131303

www.valodavieno.lv

Reģistrācija: www.valodavieno.lv/registration