2021.08.10 LNKBA Namā parkā skanēja dzejoļi un mūzika. Dāsni dalījās gan ar dzejam, gan ar muzikāliem skaņdarbiem! Notika poētiskā antoloģijas “BURTI” jubilejas 10. numura prezetācija. Mākoņi – burtiski! – šķīrās! Mēs, kā plānojām, bijam svaigā gaisā. Prezentācijā piedalījās dzejnieki un mūziķi kopā ar almanaha sastādītāju un redaktoru Juriju Kasjaniču un profesoru Rafi Haradžanjanu – viņi vadīja šo mozaīkas tipa programmu
Uzstājas  arī Vladimirs Orehovskis, Vladimirs Soļars, Milena Makarova, Natālija Belskaja, Jvģēnija Ošurkova, Viktors Kozlitins un cīti. Pat spēleja 6 gadīgā vijolniece Sofija Poļiščuka. Īpaša slavēšana  dzejniekam Jurijam Kasjaničam par talantu, neatlaidību un pacietību!
 J.Kasjanič saka:  Tas notika!  Muzikālais un poētiskais plenērs notika pēc iecerētā scenārija. Mēs dziedājām, muzicējām, deklamējām dzeju, jokojām, skumjām, apsveicām viens otru, smaidījām, aplaudējām … It kā uz pāris stundām laika mašīna mūs aizveda uz vēl neaizmirstiem laikiem. Tikai masku plankumi atgādināja, ka viss notiek pašreizējā nenoteiktā laikā. Paldies dzejniekiem, maniem draugiem, almanaha autoriem! Paldies visiem, kas ieradās uz prezentāciju, atsaucoties klusam poētiskam aicinājumam! Īpašs paldies prof. Rafi Haradzanjanam par viesmīlību un palīdzību programmas veidošanā!