2017. gada 20. maijā plkst. 14.00 Maskavas namā deju ansamblis „Karuselis” izdejos savu 5 gadu jubilejas koncertu, kā arī JVLMA Horeogrāfijas katedras studentes Marijas Eiferovas bakalaura darba aizstāvēšana.
Ansamblis “Karuselis” – ir krāsas, dejas un emociju svētki, aiz kuriem stāv neatlaidīgs darbs, pacietība un savstarpēja sapratne. Pamata repertuāru veido pasaules tautu sižetiskās dejas, un tā ir ansambļa “Karuselis” atšķirīgā iezīme.
Ansamblis “Karuselis” ir vairaku valsts skašu un profesionālo konkursu godalgots dalībnieks, kā arī Salaspils pilsētas mēra un Krievijas konsulāta goda rakstu īpašnieks. 1. pakāpes diplomu ieguvējs starptautiskos deju mākslas konkursos Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Krievijā, Itālijā un Francijā; 1.pakāpes ieguvējs starptautiskajā konkursā “Rudens Pērle”, 15. deju svētku “Gaismas avots” dalībnieks Vērmanes dārzā Latvijā. XII Bērnu un jauniešu starptautiskajā horeogrāfijas konkursa “Rīgas pavasaris” bronzas medaļas ieguvējs. “Grand Prix” balvu ieguvējs starptautiskajā konkursā “Parīze, es tevi mīlu!” Francijā, kā arī 2016.gada “Talantu salūta” projekta superfināla 1.pakāpes ieguvējs Sanktpēterburgā.
Ansamblim “Karuselis” bija gods uzstāties tādu augstu profesionāļu priekšā kā: A. Gaļičanins, I.Liepa, G. Apanaeva, T.Timohina, A.Gluščenko, J.Derevjagins, V.Kulaevs, V.Romanovskis, I.Čistjakova, Z.Errs, J.Perļina, G.Bāliņa, V.Arhipovs periodā no 2012.gada līdz 2017.gadam ieskatot.
Koncertā piedalīsies deju ansamblis “Karuselis” un deju studija “Carousell”.
Ieeja ar ielūgumiem!

20 мая в 14:00 в Доме Москвы состоится юбилейный концерт ансамбля “Карусель”, а также дипломная работа Марии Эйферовой – студентки хореографической кафедры музыкальной Академии им. Язепа Витола.
Карусель – это праздник цвета, танца, эмоций, за которым стоит упорный труд, терпение и взаимопонимание!