– Jūsu teiktais liek cerīgi domāt, ka visa Latvija vēl nav izbraukusi uz vistu fasēšanas un trauku mazgāšanas vietām īrijās un anglijās.

– Jā, tā ir vislielākā Latvijas problēma – aizbraucēji. Pirms kādiem trim gadiem es apmaksāju videoklipus ar latviešu aktieriem. Videoklipos bija runa par aizbraukšanu no Latvijas; militārpersonas, zemnieki – visi sižetos runāja par to, ka no Latvijas prom nebrauks. Klipus demonstrēja LNT, bet Latvijas Televīzija, man šķiet, tos neparādīja ne reizi. Daudzi, protams, nevarēja saprast, kāpēc es to vispār daru, tērēdams savu naudu. Tagad gan lielākajai daļai nesaprašu – sākot ar amatpersonām un beidzot ar dižajiem intelektuāļiem – beidzot ir pielēcis, kāpēc to darīju.

фото: mygazeta.com
А. Грутупс: “Но кто-то должен будет ответить перед Богом или историей за более чем 200 000 человек, которые сейчас, в мирное время, отправились в ссылку. Когда эти потери будут оценены, то станет очевидна, что борьба с олигархами – это просто смешно. Но всем уехавшим стоит подумать: как Латвия выживет без меня? И как я смогу без Латвии? И кем я там, на чужбине, стану? Сбродом, чернью!”.
подробнее:

http://rus.apollo.lv/novosti/grutups-pro-immigrantskii-sbrod-i-evro-mirazh/542197